Od teraz w Polsce i krajach UE jakościowe zestawy do haftowania koralikami!

Od teraz w Polsce i krajach UE jakościowe zestawy do haftowania koralikami!

Kompania BS «Soles», która już dawno zdobyła cześć wśród rękodzielniczek w Ukrainie, rozszerza granice swojego handlu, proponując gospodyniom domowym, kobietom, sklepom rękodzielnictwa i hurtowym nabywcom w Polsce i krajach UE kupić tkankę z naniesionym obrazem do haftowania koralikami, a także zestawy do haftowania koralikami wysokiej europejskiej jakości.

Zestawy do haftowania koralikami od BS "Soles" - to produkt wysokiej europejskiej jakości, który postępuje do sprzedaży tylko po analizie gotowych prac. Priorytetowy kierunek naszej pracy - to kanwa do haftowania koralikami na religijną tematykę. Nasze credo - zrealizować w koralikach ikony, które szanowali i do których zwracały się za pomocą nasze przodkowie.

Zwracajcie się do nas, żeby stworzyć rękodzielne arcydzieła, które będą przekazować się z pokolenia na pokolenie.

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
Parse error: syntax error, unexpected '[' in /usr/local/www/nginx-dist/tius/app/modules/news/views/scripts/default/box/packetothernews.phtml on line 21