Про компанію

Współczesna sztuka haftowania nalicza ponad sto technik. Haftowanie koralikami najbardziej wyróżnia się na tle innych. Dziś haftowanie koralikami uważa sie modnym i popularnym zajęciem. Koraliki są podobny do błyszczących kropeliek rosy, czarują swoimi przelewami i nie zostawi nikogo obojętnym . A jeśli dostanie się w zdolny ręce dziewczyny lub kobiety, to staje materiałem dla prawdziwego wyhaftowanego arcydziełu.

Jeśli również haftujecie koralikami lub dawno marzycie spróbować się w tej sprawie, wtedy do Waszych usług kompania Bs «Soles». U nas potraficie wybrać najlepsze tkanki z naniesionym obrazem do haftowania koralikami, a także zestawy do haftowania koralikami wysokiej europejskiej jakości, które postępują w sprzedaż wyjątkowo po analizie gotowych prac.

Swoją przewagę oddajemy kanwie do haftowania na religijną tematykę. Właśnie dlatego kompania BS «Soles» stawiła sobie cel zrealizować w koralikach ikony, które szanowali i do których zwracały się za pomocą nasze przodkowie.

Nasi specjaliści nie prosto opracowują schematy i nanoszą ich na tkankę, przecież dla tego istnieje specjalne oprogramowanie i technologie drukowania, oni starają się zachować podobieństwo do oryginału, we właściwy sposób podbierając kolory koraloków. Więc, zestawy od BS «Soles» - to nie prosto kolorowe schematy, to dusza i doświadczenie majstrów-projektantów.

Zespołowi BS «Soles» pod siłę integrować dawne ludowe tradycje rzemiosła z współczesnymi technologiami poligraficznymi, komputerowe środki ręcznej pracy, a także darować światu rękodzielne arcydzieła, które będą przekazywać z pokolenia do pokolenia.

Nasze zestawy wyróżniają sie szeroką paletą kolorów do haftowaina, przecież pracujemy na zasadzie «Wszystko najważniejsze - w detalach».

Wszystkie zestawy do haftowania i kanwa od «Soles» mają takie właściwości:

 tkanka - szczelny jedwab satynowej przeplatanki (producent Germania);

 Kanwa nie obwisa pod ważkością koralików, kraje wykończone overlockiem;

 drukowanie zrealizowano za unikalną technologią, która pozwala prać i prasować tkankę;

 Wysoki poziom detalizowania schematu (od 20 do 65 kolorów);

 Twarze na ikonach nie wyszywają się;

 opakowaniu właściwa jakościowa poligrafia i ochrona hologramem;

 kompletowanie wyjątkowo koralikami Preciosa (Czechy) i igłą.

Proponujemy wam tkankę, która ma odpowiednie pokrycie dla stworzenia efektu malarstwa, bez wysiłków przekłuwa się igłą i nie potrzebuje stosowania tamborku.

Geografia działalności kompanii BS «Soles» rozprzestrzenia się na wszystkie miasta, w których wyszywają w Ukrainie, Polsce, innych krajach UE, a także w Mołdowie i Rumunii.

Zwracajcie się właśnie do nas, przecież spełniamy gruntowną poszukiwawczą pracę, monitorujemy wszystkie życzenia klientów, produktywnie współpracujemy z odbiorcami hurtowymi i prowadzimy zrównoważoną politykę cenową.

 
 

Контакти

Zestawy do haftowania koralikami BS Soles
(основний офіс)

Україна, Львівська, Lwów, Strzelców, будинок 7, офіс 13
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create