O kompanii

Współczesna sztuka haftowania nalicza ponad sto technik. Haftowanie koralikami najbardziej wyróżnia się na tle innych. Dziś haftowanie koralikami uważa sie modnym i popularnym zajęciem. Koraliki są podobny do błyszczących kropeliek rosy, czarują swoimi przelewami i nie zostawi nikogo obojętnym . A jeśli dostanie się w zdolny ręce dziewczyny lub kobiety, to staje materiałem dla prawdziwego wyhaftowanego arcydziełu.

Jeśli również haftujecie koralikami lub dawno marzycie spróbować się w tej sprawie, wtedy do Waszych usług kompania Bs «Soles». U nas potraficie wybrać najlepsze tkanki z naniesionym obrazem do haftowania koralikami, a także zestawy do haftowania koralikami wysokiej europejskiej jakości, które postępują w sprzedaż wyjątkowo po analizie gotowych prac.

Swoją przewagę oddajemy kanwie do haftowania na religijną tematykę. Właśnie dlatego kompania BS «Soles» stawiła sobie cel zrealizować w koralikach ikony, które szanowali i do których zwracały się za pomocą nasze przodkowie.

Nasi specjaliści nie prosto opracowują schematy i nanoszą ich na tkankę, przecież dla tego istnieje specjalne oprogramowanie i technologie drukowania, oni starają się zachować podobieństwo do oryginału, we właściwy sposób podbierając kolory koraloków. Więc, zestawy od BS «Soles» - to nie prosto kolorowe schematy, to dusza i doświadczenie majstrów-projektantów.

Zespołowi BS «Soles» pod siłę integrować dawne ludowe tradycje rzemiosła z współczesnymi technologiami poligraficznymi, komputerowe środki ręcznej pracy, a także darować światu rękodzielne arcydzieła, które będą przekazywać z pokolenia do pokolenia.

Nasze zestawy wyróżniają sie szeroką paletą kolorów do haftowaina, przecież pracujemy na zasadzie «Wszystko najważniejsze - w detalach».

Wszystkie zestawy do haftowania i kanwa od «Soles» mają takie właściwości:

 tkanka - szczelny jedwab satynowej przeplatanki (producent Germania);

 Kanwa nie obwisa pod ważkością koralików, kraje wykończone overlockiem;

 drukowanie zrealizowano za unikalną technologią, która pozwala prać i prasować tkankę;

 Wysoki poziom detalizowania schematu (od 20 do 65 kolorów);

 Twarze na ikonach nie wyszywają się;

 opakowaniu właściwa jakościowa poligrafia i ochrona hologramem;

 kompletowanie wyjątkowo koralikami Preciosa (Czechy) i igłą.

Proponujemy wam tkankę, która ma odpowiednie pokrycie dla stworzenia efektu malarstwa, bez wysiłków przekłuwa się igłą i nie potrzebuje stosowania tamborku.

Geografia działalności kompanii BS «Soles» rozprzestrzenia się na wszystkie miasta, w których wyszywają w Ukrainie, Polsce, innych krajach UE, a także w Mołdowie i Rumunii.

Zwracajcie się właśnie do nas, przecież spełniamy gruntowną poszukiwawczą pracę, monitorujemy wszystkie życzenia klientów, produktywnie współpracujemy z odbiorcami hurtowymi i prowadzimy zrównoważoną politykę cenową.

 
 

Aktualności kompanii

Nowość dla polskich rękodzielników!
lipca 21, 2015 12:28 p.m.

W lipcu na polskim rynku otworzył się nowy sklep internetowy ukraińskiego producenta zestawów do haftowania koralikami BS „Soles"! Nasz sklep dla tych ludzi, którzy lubią tworzyć piękność swoimi rękami, którzy cenią jako…

 
Od teraz w Polsce i krajach UE jakościowe zestawy do haftowania koralikami!
kwietnia 22, 2015 12:30 p.m.

Kompania BS «Soles», która już dawno zdobyła cześć wśród rękodzielniczek w Ukrainie, rozszerza granice swojego handlu, proponując gospodyniom domowym, kobietom, sklepom rękodzielnictwa i hurtowym nabywcom w Polsce i krajach…

 
 

Artykuły kompanii

Obraz Anioła Stróża chroni wszystkie dzieci

lipca 27, 2015 11:27 a.m.
 

Czy myśleliście o tym że żyjemy w czasach, kiedy świat duchowy często postępuje się światu materialnemu, jesteśmy świadkami triumfu szeroko rozumianej nauki z postępu naukowego, gdy tak lekko jest zapomnieć o czymś wyższym…

 
 

Haftowanie koralikami ikon

lipca 21, 2015 4:47 p.m.
 

Nie ma prezenta cenniejszego jak stworzony swoimi rękami. Stara prawda aktualna dzisiaj, więcej niż kiedykolwiek. Kiedy w supermarkecie możesz kupić setki, jeśli nie tysiące prezentów, ale po godzinie chodzenia między p…

 
 

Kontakty

Zestawy do haftowania koralikami BS Soles
(główne biuro)

Ukraina, Lwów, Lwów, Strzelców, dom 7, biuro 13
  • +48 (603) 6021XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create